Filtruj według

System ERP

System ERP

Integracje dla DHL (usługi kurierskie) - Sellintegro.pl

DHL (usługi kurierskie)

Aktywne filtry

USŁUGA W TRYBIE WCZESNY DOSTĘP

Integracja Subiekt GT z Kurier DHL (furgonetka)

Integracja umożliwia automatyczne generowanie listu przewozowego z Subiekt GT dla kuriera DHL. Ponadto, wtyczka pozwala ustalać priorytet kolejności pobierania danych odbiorcy, a także ustalać sposób obliczania wymiarów i wagi paczki.

Integracja umożliwia automatyczne generowanie listu przewozowego z Comarch ERP Optima. Dzięki wtyczce możesz m.in. priorytetować kolejność pobierania danych odbiorcy, określać sposób obliczania wagi i wymiarów paczki, a także zadeklarować jej wartość.

Integracje dla DHL

Firma DHL pochodząca z Niemiec od kilkunastu lat świadczy usługi kurierskie również w Polsce jako jeden z czołowych przewoźników. Z pomocą DHL można wysyłać paczki na terenie całej Polski, a także za granicę do niemalże wszystkich krajów Europy np. Niemiec, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, a nawet Monako, dzięki czemu firma ta jest często wybierana przez nadawców. 

Wysłanie paczki nie jest trudne - wystarczy wypełnić dane do wysyłki przez Internet, a następnie nadać paczkę u kuriera lub wybranym przez siebie punkcie DHL. Firmy świadczące sprzedaż produktów w Internecie, a także sklepy stacjonarne chętnie korzystają z usług kurierskich właśnie tej firmy, dostarczając produkt swoim klientom prosto do ich domów.

Integracje dla sprzedawców

Ważne, żeby proces sprzedaży i wysyłki produktu był jak najlepiej zoptymalizowany przez sprzedawcę, gdyż kwestia taka jak szybkość realizacji wysyłki jest często brana pod uwagę przez klientów i może być dla nich decydująca podczas zakupów. Sprzedając produkty w Internecie, najczęściej korzysta się z tzw. platform e-commerce, które umożliwiają sprawne zarządzanie sklepem internetowym.

Dodatkowo firmy często korzystają również z systemów ERP, które integrują takie obszary działalności jak: sprzedaż, magazynowanie, zarządzanie finansami i księgowość. Rozwiązanie to jest niezwykle pomocne dla firm chcących usprawnić wszystkie procesy zachodzące w firmie. Co jednak w przypadku, gdy oprócz systemu ERP korzystamy również z innych zewnętrznych systemów i chcemy zmaksymalizować wydajność działania firmy? W sytuacji takiej warto pomyśleć o zainwestowaniu w profesjonalne integracje, które są oprogramowaniem spajającym dwa osobne środowiska z oddzielnymi bazami danych.

Rozwiązania dla użytkowników systemów ERP

Chciałbyś zaoszczędzić czas na wypełnianiu danych do przesyłki, korzystając z możliwości prostego generowania listu przewozowego bezpośrednio ze swojego systemu ERP, ale nie wiesz jak? Jesteś użytkownikiem systemu Comarch ERP Optima, Subiekt Nexo Pro, a może Subiekt GT? Świetnie się składa, gdyż posiadamy w pełni bezpieczne rozwiązania w postaci integracji dla wymienionych systemów.

Co więcej, nie musisz być specjalistą z dziedziny Informatyki, by móc korzystać z naszego narzędzia. Instalacja i konfiguracja integracji jest intuicyjna i przebiega sprawnie, dlatego z pewnością zrobisz to samodzielnie. Jeśli po drodze napotkasz problem zawsze możesz skontaktować się z naszym ekspertem, który postara się Tobie pomóc.