Filter By

System ERP

System ERP

Realizowany proces

Realizowany proces

Integracje dla SkyShop - Sellintegro.pl

SkyShop

Active filters

Integracje dla SkyShop

Systemy dla sklepów e-commerce to niezwykle rozbudowane platformy sprzedażowe. Ich głównym celem jest optymalizacja sprzedaży. Jednak same systemy to czasem zbyt mało. Swoje produkty czy usługi wystawiamy na różnych platformach. Czasem pod sobą mamy kilka sklepów. Aby wszystko działało sprawniej potrzebujemy narzędzi dodatkowych. I właśnie dlatego wprowadziliśmy rozwiązania integracyjne dla sklepów i działów handlowych. 

Skyshop - Twój pomocnik w sprzedaży 

Jednym z ciekawych narzędzi są integracje dla SkyShop. Platforma ta działa na rynku już ponad 11 lat. Działania SkyShop opierają się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań na rynek. Dzięki ShyShop możesz z powodzeniem prowadzić swój własny sklep internetowy. Nowoczesna grafika w oparciu o RWD pozwala na dobrą jakość strony. Firma dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Serwery, na których znajduje się Twoja platforma to prawdziwe kopalnie wydajności. W razie awarii SkyShop robi kobie zapasowe Twojego sklepu. Po rozwiązaniu problemów technicznych możesz spokojnie wrócić do sprzedaży Twoich produktów czy usług. 

Możliwości integracji dla SkyShop 

Nowoczesna platforma SkyShop pozwala na łączenie pakietów integracyjnych. To rodzaj wtyczek, które pozwolą na sprawniejsze zarządzanie usługą. Podstawą cechą każdej konfiguracji jest szybkość optymalizacji procesu. Pakiety integracyjne pozwalają na szybkie operację w obrębie platformy.  Konfiguracja SkyShop rozszerza możliwości platformy. Dzięki podłączeniu SkyShop z aplikacją np. Furgonetka możemy swobodnie nadawać paczki oraz przesyłki bez logowania się na platformę. Należy dodać, że konfiguracje są w pełni bezpieczne. Podczas użytkowania pakietów integracyjny wszelkie dany są zabezpieczone przed aplikacjami szpiegowskimi. Korzystanie z możliwości pakietów nie łamie zasad RODO. 

Przykładowe integracje 

Nasza oferta jest bogata w liczne integracja pod platformy SkyShop. Dostępne na stronie pakiety pozwalają na łączność z popularnymi systemami sprzedaży internetowej. Na naszej stronie dostępne są integracje dla platform tj. Subiekt Nexo Pro, Subiekt GT czy Comarch ERP Optima. Pakiety dla SkyShop mają swoje funkcje. Każdy z nich pozwala na określone działanie.

Pośród gamy pakietów udostępniamy integracje do przesyłania zamówień. Ten rodzaj konfiguracji pozwala na przesyłanie zamówień w obrębie dwóch dowolnych systemów. Dzięki czemu istnieje możliwość realizacji zamówień w magazynie z dostępnym towarem. Kolejna integracja służy do aktualizacji magazynów. Za jej pomocą możemy określać stan asortymentu na poziomie dwóch systemów sprzedaży. Celem tej integracji jest szybka wymiana informacji pomiędzy danymi dostawcami.