Filtruj według

System ERP

System ERP

Realizowany proces

Realizowany proces

Integracje dla OpenCart - Sellintegro.pl

OpenCart

Aktywne filtry

Cena 999,00 zł netto /miesiąc

Integracja umożliwia automatyczne pobieranie zamówień z OpenCart bezpośrednio do systemu Subiekt GT. Wtyczka pozwala określać na jakim magazynie w Subiekt GT mają pojawiać się zamówienia oraz wskazywać symbole magazynów, w których ma nastąpić przesunięcie.

Integracje dla OpenCart

OpenCart to system e-commerce przeznaczony do budowy i prowadzenia sklepu internetowego. Jest chętnie wybierany przez internetowych sprzedawców, ze względu na bezpłatną licencję i brak kosztów dalszego utrzymania oprogramowania. Sklep internetowy oparty o skrypt OpenCart posiada wszystkie funkcjonalności i moduły, których potrzebujemy do rzetelnego prowadzenia sprzedaży.

Cechuje się dużą przyjaznością dla przeciętnego użytkownika, dlatego sprzedawcy z łatwością mogą wprowadzać produkty, obsłużyć klientów czy też wprowadzać modyfikacje w wyglądzie strony sklepu. Umożliwia również bezproblemowe przeprowadzenie optymalizacji pod kątem pozycjonowania witryny w wynikach organicznych wyszukiwarki, dzięki czemu sklep może być w łatwy sposób promowany. Wykupienie płatnej wersji oprogramowania daje większe możliwości i bogatszy dostęp do dodatkowych modułów, integracji np. z bramkami płatności online.

Systemy ERP i sprzedaż internetowa

Sklep internetowy to podstawowe narzędzie, bez którego sprzedawca nie mógłby prowadzić działalności w Internecie, lecz są inne narzędzia, którymi posługują się sprzedawcy (nie tylko internetowi), by łatwiej zapanować nad wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie. Przykładem takiego narzędzia są właśnie systemy ERP, które pozwalają na kontrolę w jednym miejscu wszystkich obszarów działalności takich jak: magazynowanie, sprzedaż, fakturowanie, księgowość. Czy da się jednak połączyć ten system ze sklepem internetowym, tak, by nie wykonywać dwa razy tej samej pracy? Odpowiedź jest prosta. Integracje.

Integracje OpenCart dla systemów ERP

Przygotowaliśmy innowacyjne produkty w postaci integracji dla systemów: Insert Subiekt GT, Sage 50. Są one w pełni kompatybilne ze środowiskiem oprogramowania OpenCart i pozwalają m.in. na przesyłanie zamówień bezpośrednio ze sklepu do systemu lub aktualizowanie stanów magazynowych z systemu do sklepu. Nie będziesz musiał się już martwić o zgodność danych, marnować niepotrzebnie czas, gdyż integracja umożliwi Ci sprawne wprowadzanie danych oraz automatyczną migrację danych z systemu do sklepu i odwrotnie.

Zadbaliśmy, że by jak najlepiej chronić wszystkie przesyłane przez Ciebie dane, dlatego narzędzie jest w pełni zabezpieczone. Instalacja i konfiguracja integracji nie jest trudna, więc nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy technicznej. Zawsze jednak jesteśmy gotowi Ci pomóc, więc w przypadku pytań, czy wątpliwości możesz skonsultować z naszym supportem technicznym poprzez bezpłatną infolinię (796 300 116 ) lub maila (pomoc@sellintegro.com).