Filtruj według

System ERP

System ERP

Realizowany proces

Realizowany proces

Integracje dla OsCommerce - Sellintegro.pl

OsCommerce

Aktywne filtry

Cena 999,00 zł netto /miesiąc

Integracja umożliwia przesyłanie zamówień z OsCommerce do systemu ERP Subiekt GT. Wtyczka pozwala także wskazać magazyn, w którym mają pojawiać się zamówienia oraz określać inne parametry, takie jak sposób przetwarzania produktów, kosztów transportu czy płatności.

Dlaczego warto stosować integracje? 

Dobre integracje potrafią działać cuda. Porządna konfiguracja pozwala na osiągnięcie tzw. efektu synergii. Połączenie dwóch systemów za pomocą ogniwa pośredniego w postaci integracji zwiększa czas reakcji. Za pomocą skonfigurowane oprogramowania możemy przyspieszyć np. czas dostawy oraz zmianę cen. Integracje umożliwiają swobodny przepływ danych z dwóch systemów. Zamiast przepisywać ręcznie dane z obydwu systemów możemy zdecydować się na ich połączenie, a w razie konieczności aktualizacja odbędzie się automatycznie.

Istnieje także możliwość ustawienia aktualizacji w dowolnym czasie. Dobrze zintegrowany system pozwala na łatwy dostęp do danych. Jedno zalogowanie pozwala na korzystanie z obydwu systemów jednocześnie. Stosowanie pakietów konfiguracyjnych jest gwarancją spójności danych. Podczas przepisywania ręcznego danego systemu może dojść do pomyłki czy duplikatów. W przypadku integracji dwóch systemów problem tego typu nie występuje. 

Czym jest OsCommerce? 

To platforma sprzedażowa. Jej funkcje umożliwiają prowadzenie własnego sklepu internetowego. Program ten opiera się na licencji GNU. Główną zaletą programu jest cena. Podstawowa wersja OsCommerce nie wymaga dodatkowych opłat. Innymi zaletami jest prosta szata graficzna. Program najczęściej opiera się na szablonie zbudowanym z kolumn. Funkcje programu są dość pospolite jak na system sprzedażowy. W OsCommerce możemy pokazywać produkt, prowadzić newsletter, przekazywać informacje o nowościach i promocjach, a także wprowadzać panel recenzenta. 

Przykładowe integracje dla OsCommerce 

Pośród wybranych integracji stworzyliśmy dla Państwa systemy o dużej funkcjonalności. Przykładowe systemy pozwalają na optymalizację zamówień oraz stanów magazynowych. Integrację umożliwiają łączenie systemów OsCommerce z Subiekt GT czy Sage. Każda integracja wyróżniają unikalne możliwości. Dzięki gotowej konfiguracji przesyłania zamówień z OsCommerce do Sage 50 możemy nadawać statusy poszczególnym zamówieniom, wysyłać informacje do klientów z etapem realizacji przesyłki czy wystawiać faktury.

Na podobnej zasadzie działa nasza druga integracja do zamówień. W tym produkcje możemy przesyłać zamówienia z OsCommerce do Subiekt GT. Pośród oferty integracji dla OsCommerce znalazły się aktualizacje stanów magazynowych. To gotowy program do łatwego przetwarzania danych. Aktualizacje pozwalają m.in. na: mapowanie produktów. Na podstawie kodu kreskowego, symbolu czy nazwy produktu można dowolnie łączyć w tabeli. Takie działanie pozwala na szybki podgląd danego produktu w systemie.