Filtruj według

System ERP

System ERP

Realizowany proces

Realizowany proces

Integracje dla ClickShop, Integrator ze sklepami - Sellintegro.pl

ClickShop

Aktywne filtry

Cena 999,00 zł netto /miesiąc

Integracja umożliwia automatyczną aktualizację stanów magazynowych z systemu Optima firmy Comarch do sklepu Click Shop. Wskaż, z którego magazynu mają być pobierane stany magazynowe oraz w jaki sposób powiązać produkty w Comarch ERP Optima z produktami w ClickShop. Możesz uwzględnić wszystkie produkty albo tylko te zawierające atrybut lub wszystkie z...

Integracja platformy sprzedażowej z systemem ERP - dla kogo? 

Z integracji systemów najczęściej korzystają firmy prowadzące sprzedaż internetową na dużą skalę, jest to uzasadnione wieloma względami. Poprawnie przeprowadzona integracja nie tylko pozwala zwiększyć sprzedaż ale również odciąża pracowników, którzy dotychczas musieli weryfikować stany produktowe z systemem CRM. Zintegrowanie systemów pozwala zwiększyć przepustowość sprzedaży całego sklepu i jednocześnie zwiększyć sprzedaż nawet w momentach zwiększonego popytu. Najkorzystniej integracja systemów sprawdza się przy sklepach które już w chwili obecnej posiadają bardzo duże obroty. Przy niższych obrotach sklepy powinny jednak również skupić się na integracji ponieważ w przyszłości zaprocentuje to lepszym obrotem. 

Integracje dla ClickShop

Koszty integracji nie są duże i dlatego warto jest zainwestować w nią nawet na początku prowadzenia sklepu. Koszty integracji przykładowej aplikacji clickshop i systemu crm jakim jest Insert nie są duże i zamykają się w granicach 50 zł na miesiąc. Zalety wprowadzenia szybko integracji jest odczuwalne przede wszystkim w pracownikach, którzy będą przygotowani na dodatkowe wzrosty zamówień.

Dlaczego nie należy wstrzymywać się z integracją do ostatniej chwili?

Zintegrowanie systemy informatyczne są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa i sprawiają że jest ono bardziej wydajne. Operując na przykładzie sklepów internetowych zintegrowane systemy sprzedażowe z systemem erp pozwalają zwiększyć przepustowość sprzedaży a tym samym zyski, natomiast na początku ułatwia pracę niskim kosztem. Zintegrowanie systemów pozwala również na bieżącą widoczność i aktualizację stanu towarów dla klientów w sklepie. Zalet zintegrowania systemów jest wiele i nie koniecznie są one od razu widoczne, jednak biorąc pod uwagę niewielkie miesięczne koszty i dużą perspektywę 

Integrowanie systemów jest proste ponieważ integrowaniu najczęściej podlegają programy, które już są w użytku w wielu innych firmach a integracja polega na stworzeniu oprogramowania, które zapewni kompatybilność tych dwóch systemów. Jeżeli prowadzimy od niedawna sklep internetowy i nie mamy dużej ilości zamówień to integracja może być zbędna jednak nawet na początku lepiej jest ją przeprowadzić dzięki czemu w późniejszym etapie będzie już wiedza i umiejętności działania w nowy sposób przez pracowników co przełoży się na efektywność.  Rodzaje integracji są różne jednak warto jest korzystać z bardziej znanych systemów wtedy sama integracja będzie najprawdopodobniej tańsza.