Integracje dla LivePrice, Comarch ERP - Sellintegro.pl

LivePrice

Aktywne filtry

Integracje dla LivePrice

Wyobraźmy sobie sytuację, że będąc sprzedawcą, posiadamy narzędzie, które samoczynnie i w pełnie zautomatyzowanie śledzi ceny konkurencji, a następnie ustala je tak, by dostosowane były one do ceny rynkowej. Brzmi niemożliwie, a jednak narzędzie takie faktycznie nazywa i nazywa się LivePrice. Jest to oprogramowanie analityczne śledzące oferty konkurencyjne i ich ceny, które następnie inteligentnie zoptymalizuje ceny w sklepie, dzięki czemu możemy osiągnąć duży zysk ze sprzedaży w krótkim czasie.

Dba oczywiście przy tym, by cena była nie tylko korzystna dla klienta, ale i dla sprzedawcy. Narzędzie LivePrice jest kompatybilne ze wszystkimi silnikami e-commerce, takimi jak m.in. Shoper, Magento, PrestaShop, Shoplo, co sprawia, że może z niego skorzystać praktycznie każdy sprzedawca internetowy, prowadzący swój biznes w Internecie.

Ten w pełni zautomatyzowany, inteligentny system to gwarancja maksymalizacjy sprzedaży, ale również i oszczędność czasu. Dzięki niemu przedsiębiorca nie musi już zajmować się ręcznym porównywaniem cen i ofert konkurencji, marnując przy tym czas. 

Integracje dla systemów ERP

Wspomniane wyżej narzędzie jest w pełni zintegrowane z platformami sklepowymi, co jest na pewno dużym ułatwieniem, co jednak jeśli przedsiębiorca korzysta z systemu ERP? Systemy te są często używane, ze względu na łatwe zarządzenie wieloma procesami zachodzącymi w firmie w zakresie sprzedaży, finansów, marketingu, księgowości.

Czy jest możliwe połączenie tych dwóch niezależnych od siebie oprogramowań? Otóż jest to proste, gdyż istnieje doskonałe rozwiązanie, w postaci integracji, która jest w stanie połączyć narzędzie analityczne z systemem ERP

Przydatne produkty dla posiadaczy LivePrice

SellIntegro oferuje bardzo przydatne rozwiązania w postaci oprogramowań integrujących program LivePrice z systemem do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, jakim jest Comarch ERP XL. Proponowane są integracje, które pozwalają np. na automatyczną aktualizację cen z bazy programu LivePrice do systemu Comarch ERP XL, a także przesyłanie cen z systemu Comarch do pliku XML na serwerze FTP.

Oprogramowanie te można zakupić na dowolną ilość miesięcy. Oferowane produkty są również dostępne w pakiecie All in One. Dla osób mających wątpliwości jest możliwość przetestowania produktu przez 14 dni zupełnie za darmo. Obsługa i instalacja nie jest trudna, dzięki czemu każdy poradzi sobie z samodzielną konfiguracją narzędzia. W razie problemów lub pytań specjaliści służą pomocą na bezpłatnej infolinii technicznej (796 300 116) lub pod adresem e-mail (pomoc@sellintegro.com).