Integracje dla Aliexpress - Sellintegro.pl

Aliexpress

Aktywne filtry

Integracje dla Aliexpress

Produkty firmy Sellintegro zapewniają wsparcie firmom, które chcą rozpocząć proces łączenia różnych technologii i wdrażania ich we własnej firmie. Głównym założenie jest wdrażanie integracji w ten sposób żeby przyniosły wymiernie duże korzyści biznesowe. Nasze systemy obsługują 6-10 milionów zamówień, których tygodniowa wartość to 150 mln zł. Aktualizacja stanów magazynowych z zewnętrznego źródła do Aliexpress oferuje zupełnie nowe funkcjonalności. Wdrożenie takiego systemu ułatwia i wspomaga codzienne operacyjne czynności związane z realizacją zamówień.

Po co integrować procesy w firmie?

Integracja procesów pozwala za scalenie systemów działających w firmie. Zjawisko to jest coraz częściej spotykane, ponieważ systemy stały się złożone i synergia między nimi znacznie ułatwia wymianę danych. Najlepszym przykładem jest przedsiębiorstwo, a konkretniej sklep internetowy, który posiada bazę danych identyfikującą stany magazynowe. Dzięki synergii strony internetowej sklepu oraz bazy danych klienci mają na bieżąco informacje na temat dostępności towarów.

Firmy ulegają wszechobecnemu procesowi komputeryzacji. Właściwie ciężko wyobrazić nam sobie firmę bez komputera i systemów zarządzania. Integrowanie kanałów sprzedaży z systemami zarządzania to obowiązek w większych przedsiębiorstwach. Komputery radzą sobie z takimi zadaniami szybciej i efektywniej niż ludzie. Cały proces wymiany danych jest ułatwiony, a przecież każda firma dąży do automatyzacji procesów. To potężne narzędzie zwiększa wydajność i sprzedaż oraz skraca czas realizacji zamówienia. Warto również wspomnieć o bezpieczeństwie, które to jest istotną zaletą systemów integracyjnych.

Aktualizacja stanów magazynowych do Aliexpress

Aktualizacja stanów magazynowych z zewnętrznego źródła do Aliexpress to świetne narzędzie dla firm. Dwustronna synchronizacja pozwoli przyspieszyć procesy, które do tej pory zajmowały dużo czasu. Systemy integracyjne działają w perfekcyjnej synergii dzięki importowaniu i eksportowaniu danych między swoimi bazami.

Dodatkowe funkcjonalności usprawniają codzienne zadania, z którymi do tej pory musieli męczyć się pracownicy. Ręczne zmiany w bazach są czasochłonne i niosą za sobą ryzyko błędu. Innowacyjne algorytmy synchronizują dane, a w międzyczasie wykonują inne działania. Jest to duże ułatwienie dla każdej firmy, która chce unowocześnić swoje działania.

Dodatkowo przez dwa tygodnie można zupełnie za darmo korzystać z naszych systemów. W ten sposób masz pewność, że nie kupisz kota w worku. Po 14 darmowych dniach możesz zakończyć współpracę lub ją przedłużyć i wykupić jeden z pakietów.